Tedaviler

Antalya Diş Hastanesi
Sizlere Kaliteli Hizmet Sağlıyoruz

Adalya Antalya Diş Hastanesi

Antalya diş hastanesi ve polikliniği olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve uzman diş hekimi kadromuzla sorunlarınıza kalıcı çözümler getiriyoruz.

Tecrübeli diş hekimi kadrosuyla, tedbirli ve hijyenik ortamında Adalya Antalya diş hastanesi ve polikliniği size en iyi hizmeti sunmak için modern cihazlardan destek alıyor. Böylece size en iyi konforu sağlıyor ve sizi en kısa sürede sağlığınıza kavuşturuyor. Ağız ve diş sağlığının tüm alanlarında hizmet veren Adalya diş hastanesi Antalya şehrinin Döşemealtı ilçesinde bulunmaktadır. Alanlarında uzman diş hekimi kadromuzla Adalya ailesi olarak küçük dokunuşlar ile hayatınıza bolca gülümseme katıyoruz. Sağlıklı ve güzel gülümsemeleriniz için sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Adalya Antalya Diş Hastanesi

Tedavilerimiz
Ağız ve Çene Cerrahisi

Dişlerin çürük, travma gibi sebeplerle kaybedilmesi durumunda dişlerin çekimi yapılır. Diş çekiminde dişlerin görünen kısımlarından destek alınarak..

Döşemealtı Diş Hastanesi
Ortodonti

Ortodonti dişlerin çene kemikleri üzerinde estetik olarak ve görevlerini yapacak biçimde yerleştirilmesini konu alan diş hekimliği koludur. Dişlerdeki çapraşıklık..

Döşemealtı ortodonti doktorları
Dental İmplant

Bugün bildiğimiz anlamdaki diş implantları 1952’de Per-Ingvar Brånemark adlı İsveçli bir ortopedi cerrahı tarafından icat edildi. Dental implant..

Dental İmplant
Diş Beyazlatma

Kahve, çay, kırmızı şarap ve sigara gibi yaygın olarak tükettiğimiz bir takım şeyler nedeniyle dişlerin doğal beyazlığı ve parlaklığı zamanla..

diş beyazlatma
Protez

Diş protezlerini hastaların ihtiyaçları doğrultusunda kişilye özel olarak uyguluyoruz. Diş protezleri doğal görünmeli ve ağızla uyumlu olmalıdır.

Diş Protez
Diş Eti Hastalıkları

Periodontolojinin günümüzdeki amacı, diş etlerinin iltihaplı hastalığı, dişeti büyümesi ve diş eti çekilmesi gibi sorunların tedavisi..

antalya diş
Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, hastaların istekleri doğrultusunda gülüşlerinin estetik olarak mükemmel, doğal ve sağlıklı görünümünün planlanmasıdır.

döşemealtı diş hastanesi
Pedodonti

Pedodonti, 0-14 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin..

Pedodonti
Lamine Diş Kaplama

Lamine diş, dişlerin ön yüzeylerinden çok az aşındırılarak uygulanan çok ince yapıya sahip porselenlerdir. Çok ince ve şeffaf yapıdadırlar.

Antalya lamine diş
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kaplama son yıllarda uygulanan diş tedavilerinde teknolojik ve estetik olarak daha iyi sonuçlar alınmasını sağlayan diş ve diş eti..

diş hastanesi antalya
Emax Kaplama

Emax kaplama üst düzey estetik avantajlara sahip olması nedeniyle gülüş tasarımında en sık uygulanan malzemelerden biridir.

antalya diş poliklinikleri

Güzel gülmek herkesin hakkı. Sağlıklı dişler, mükemmel gülümsemeler.

Adalya Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Adalya Antalya Diş Hastanesine

Sizi de Bekliyoruz.

Tüm iletişim kanallarından bize ulaşarak ücretsiz muayene randevunuzu kolayca alabilirsiniz. Ayrıca hekimlerimizle birlikte tedavi planlamalarınızı en güvenilir şekilde yapabileceksiniz.

Sohbete Başlayın
Merhaba,
Detaylı Bilgi ve Randevu Almak için Hemen WhatsApp Üzerinden İletişime Geçebilirsiniz.